תמ"א 38

תמ"א 38 הינו פרויקט אשר ייעודו הפונקציונלי הוא לחזק מבנים קיימים מפני מקרים של רעידות אדמה.
תכנית זאת טומנת בחובה יתרונות רבים ובין היתר: תוספות בנייה לכל המבנה, שיפור של חזות המבנה ויתרונות נוספים אשר בכוחם להעלות את ערך הדירה באותו מבנה.

אנחנו בחברת אורן לוי נכסים, מתמחים בייעוץ וליווי הדיירים לאורך כל שלבי הפרויקט – החל מהשלבים המקדימים של תכנון מעמיק של הפרויקט על כל שלביו, דרך הוצאת הפרויקט אל הפועל, ליווי וייצוג הדיירים מול הרשויות השונות הלוקחות חלק בפרויקט ועד לתוצאה הסופית האיכותית – במסגרתה ייהנו כל הדיירים מדירות בטוחות ומרווחות יותר כמו גם מחזות בניין מרשימה ויפה יותר ומכל היתרונות הגלומים בהשבחתו של המבנה המשתתף בפרויקט.

היתרונות השונים של תמ"א 38:

  • תוספת של ממ"ד בכל דירה
  • תוספת חנייה בטאבו
  • עלייה משמעותית בשווי הנכס
  • עלייה משמעותית במחיר השכרת הדירה
  • קבלת שכירות עבור הנכס לאורך הליך הפרויקט
  • הוספת מעלית

למה לבחור באורן לוי נכסים?

חברת אורן לוי נכסים חרטה על דיגלה להעניק לכל לקוחותיה את השירותים המקצועיים והאיכותיים ביותר תוך שמירה מלאה על האינטרסים שלהם לאורך כל הדרך. לצוות החברה ניסיון רב שנים בליווי פרויקטים רבים של תמ"א 38 בכל רחבי הארץ. החברה מקפידה ללקוחותיה ליוויי אישי תוך שיתוף ושיקוף מלא לכל אורך הפרויקט – מה שמאפשר להם שקט נפשי וראש שקט לכל אורכו ובכל שלביו. הניסיון הרב, ההיכרות העמיקה עם פרויקט תמ"א 38 ועם אופן ההתנהלות מול כל הגופים והגורמים הלוקחים חלק ממנו, יאפשרו לכם ליהנות מכל היתרונות הרבים אשר טמונים בפרויקט – הן היתרונות הפונקציונאליים הישירים והן היתרונות העקיפים.

אז במידה ואתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות הרבים המהווים חלק מפרויקט תמ"א 38 ורוצים ליהנות משירותי ייעוץ וליווי ברמה הגבוהה ביותר – אתם מוזמנים ליצור קשר עם אורן לוי נכסים בע"מ וליהנות משירות איכותי, מקצועי ואדיב.

אורן לוי

אני אורן לוי בעל תעודת תיווך ממשרד המשפטים בישראל, יש לנו ניסיון השכרה ומכירת דירות למגזר הפרטי תמ"א 38 שיווק מכירה והשכרה נדל"ן מסחרי מכירת נכסים מכינוס ומכרזים.
אורן לוי נכסים רשיון מספר 036366 רשיון תיווך במקרקעין.

נייד: 052-8849195
דואר אלקטרוני: oren@orenlevi.co.il

אורן לוי

לקוחות מספרים

אורן לוי נכסים

אורן לוי דירות למכירה והשכרה בשרון והמרכז, משרד תיווך בשרון. שרות אמינות יעשה הכל להביא לכל צד את העסקה הטובה בשבילו !